Az idei tanév első tanítás nélküli napja ismeretszerzésben bő, élményekben gazdag volt. Katasztrófavédelmi szakemberektől tanulhattak a bűn- és balesetmegelőzés témakörében a felső évfolyamokon, a Vöröskereszt által küldött vendégeinktől pedig az elsősegélynyújtás és újraélesztési ismereteiket bővíthették a tanulók az elsőtől a nyolcadik osztályig. A Magyar Diáksport Napja alkalmából egy izgalmas akadálypályán versenyezhettek a felső tagozatos diákok. Vegyes csapatokban mérettették meg magukat a gyorsaság, labdás ügyesség és a tornasport területén. Megrendezésre került a Diákönkormányzat első gyűlése, a Diákközgyűlés, melyen elhangzottak a tanévet érintő fontos programok, tanulmányi és sportversenyek, témahetek. Az iskolai rajzpályázat témája Egy biztonságos világ címmel futott, melyen sok kreatív, igényes munka készült el a nap végére.