Iskolánkban ebben az évben sem maradtunk napközis tábor nélkül. Az idei évben az Erzsébet a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítvány jóvoltából húsz fő alsó és húsz fő felső tagozatos tanuló napközis táborozását szerveztük meg június 29. és július 3. között. Az alsósok Horváthné Világosi Boglárka, táborvezető és Kiss Józsefné, intézményvezető társaságában, míg a felsősök Misztarka Istvánné, táborvezető és Foglár Gábor, pedagógus társaságában tölthettek el egy igazán tartalmas, programokkal teli hetet. Az öt nap alatt rengeteget kézműveskedtünk, finomakat ettünk, gyümölcssalátát készítettünk, bicikliztünk, tornáztunk, mozogtunk, jókat kirándultunk és természetesen odafigyeltünk a járványveszély miatti előadásokra és a káros UV-sugárzásra is. Rendkívül jókat nevettünk a bábelőadáson, a hozzávalókat – bábokat és eszközöket – egész héten az alsósokkal közösen készítettük el. Reméljük, hogy a táborozók jól érezték magukat és jövőre is szívesen csatlakoznak hozzánk! Mi szeretettel várunk mindenkit! Szép nyarat!

 

 

 

további fényképekért kattints a képre...