Kiss Józsefné- Intézményvezető

  • Tanító, ének-zene szakkollégium
  • Gyakorlatvezető mentortanár
  • Szakvizsgázott pedagógus
  • Mesterpedagógus, vezető szaktanácsadó

 

Tanított tantárgyai:

  • Magyar nyelv és irodalom

 

További megbízatások, tisztségek:

  • DIFER- mérés lebonyolításáért felelős

 


 

Simonné Lőcsei Mónika- Intézményvezető-helyettes

  • Könyvtáros tanító
  • Szakvizsgázott pedagógus

 

Tanított tantárgyai:

  • Matematika
  • Etika

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Integrációs nevelésért felelős munkaközösség vezetője
  • DIFER- mérés lebonyolításáért felelős
  • E-NAPLÓ adminisztrátor
  • Intézményi Tanács tagja

 


Bálintné Kőhalmi Csilla

  • Tanító, könyvtári szakkollégium
  • Első osztályos osztályfőnök

 

Tanított tantárgyai:

  • Környezetismeret
  • Matematika
  • Életvitel és gyakorlat
  • Testnevelés
  • Napközi otthonos foglalkozás

 


Dániel Győzőné

  • Tanító, technika szakkollégium
  • 3. osztályos osztályfőnök

 

Tanított tantárgyai:

  • Matematika
  • Környezetismeret
  • Életvitel és gyakorlat
  • Testnevelés
  • Etika
  • Vizuális kultúra
  • Ének-zene
  • Roma/cigány nemzetiségi népismeret
  • Egyéni felzárkóztatás

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Közalkalmazotti Tanács vezetője

 

Dániel Lászlóné

  • Tanító, rajz szakkollégium
  • 2. osztályos osztályfőnök

 

Tanított tantárgyai:

  • Magyar nyelv
  • Irodalom
  • Testnevelés
  • Ének-zene
  • Környezetismeret
  • Vizuális kultúra
  • Életvitel és gyakorlat
  • Roma/cigány nemzetiségi népismeret
  • Egyéni felzárkóztatás

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Alsós munkaközösség vezető
  • Versenyfelelős
  • Versenyszervező

 

Farkas Lajos

  • Matematika- ének-zene- informatika szakos tanár

 

Tanított tantárgyai:

  • Matematika
  • Ének-zene
  • Informatika

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Mérés felelős

 


Foglár Gabriel

  • Magyar nyelv és irodalom- történelem szakos tanár
  • 6. osztályos osztályfőnök

 

Tanított tantárgyai:

  • Magyar nyelv
  • Irodalom
  • Történelem
  • Szakköri foglalkozás (rovásírás)
  • Napközis foglalkozás

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Felsős munkaközösség vezető

 


Fónad Éva

  • 5. osztályos osztályfőnök
  • Magyar nyelv és irodalom- történelem szakos tanár

 

Tanított tantárgyai:

  • Magyar nyelv
  • Irodalom
  • Történelem
  • Hon- és népismeret
  • Roma/cigány nemzetiségi népismeret
  • Szakköri foglalkozás (színjátszó)
  • Hibó Tamás Művészeti Iskola (báb foglalkozás)

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Útravaló Ösztöndíjprogram mentora
  • Gyakornok mentora

 


Gál Angelika

  • Magyar nyelv és irdalom- angol szakos tanár

 

Tanított tantárgyai:

  • Angol nyelv
  • egyéni felzárkóztatás

 

További megbízatások, tisztségek:

  • A Diákönkormányzat munkáját segítő pedagógus
  • Útravaló Ösztöndíjprogram mentora
  • A Belső értékelési munkaközösség vezető
  • Mérés felelős

 

Horváthné Világosi Boglárka

  • Természetismeret-magyar nyelv és irodalom szakos tanító
  • 4. osztályos osztályfőnök

 

Tanított tantárgyai:

  • Magyar nyelv
  • Irodalom
  • Környezetismeret
  • Vizuális kultúra
  • Ének-zene
  • Életvitel és gyakorlat
  • Roma/cigány nemzetiségi népismeret
  • Napközis tanár

Kovácsová Veronika

  • Biológia- angol szakos tanár

 

Tanított tantárgyai:

  • Biológia
  • Egyéni felzárkóztatás

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Vöröskeresztes tanárelnök
  • Tanulószoba csoport vezetője

 


Majoros Ladislav

  • Testnevelés szakos tanár

 

Tanított tantárgyai:

  • Testnevelés és sport
  • Szakköri foglalkozás (honvédelmi, sportszakkör)

 


Misztarka Istvánné

  • Tanító
  • Rajz- etika szakos tanár
  • 7. osztályos osztályfőnök

 

Tanított tantárgyai:

  • Matematika
  • Vizuális kultúra
  • Etika
  • Testnevelés és sport

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Szakszervezeti vezető
  • Közlekedési szakreferens
  • Környezetvédelmi felelős
  • Az Egészséghét szervezője
  • Útravaló Ösztöndíjprogram mentora
  • Cogitó Általános Művelődési Központ Kézműves foglalkozások vezetője (2 csoport)

 

Pálová Edina

  • Magyar nyelv és irodalom- biológia szakos tanár
  • 8. osztályos osztályfőnök

 

Tanított tantárgyai:

  • Magyar nyelv
  • Irodalom
  • Biológia
  • Természetismeret
  • Kémia
  • Napközis foglalkozás
  • A napközis csoport vezetője

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Útravaló Ösztöndíjprogram mentora
  • Pályaválasztási felelős
  • Honlap frissítéséért felelős

 

Varga Lászlóné

  • Tanító, könyvtári szakkollégium
  • Gyógypedagógiai asszisztens
  • Bábszínész

 

Tanított tantárgyai:

  • Magyar nyelv
  • Irodalom
  • Etika
  • Ének-zene
  • Vizuális kultúra
  • Roma/cigány nemzetiségi népismeret
  • Napközis foglalkozás

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Közalkalmazotti Tanács tagja
  • Gyermek-és ifjúságvédelmi felelős

 


Cene Bálintné

  • Történelem- orosz- német szakos tanár
  • Óraadó

 

Tanított tantárgyai:

  • Német egyéni fejlesztés
  • Kiscsoportos fejlesztő foglalkozás

 


Purgerné Tajti Zsuzsanna

  • Tanító
  • Magyar szakos tanár
  • Óraadó

 

Tanított tantárgyai:

  • Egész napos nevelés

 


 

Fekete Enikő

  • Fejlesztőpedagógus
  • Óraadó

 

Tanított tantárgyai:

  • Kiscsoportos fejlesztő foglalkozás SNI, BTMN
  • Habilitáció, rehabilitáció

 

Széky Miklós László

  • Földrajz- technika-informatika szakos tanár
  • Félállású pedagógus

 

Tanított tantárgyai:

  • Földrajz
  • Technika, életvitel és gyakorlat
  • Fizika
  • Informatika

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Útravaló Ösztöndíjprogram mentora

 


Simonné Simon Andrea

  • Iskolatitkár

 

További megbízatások, tisztségek:

  • Tűz- és munkavédelmi felelős
  • Étkeztetési feladatok ügyintézője